POJEMNIKI MAGAZYNOWE

Pojemniki do przechowywania różnego rodzaju artykułów w magazynie, sklepie czy garażu. Pojemniki magazynowe plastikowe występują w wielu kolorach i różnych modelach. Kuwety magazynowe w naszym sklepie dostarcza producent pojemników magazynowych plastikowych firmy: Patrol, Keter, Curver.
Wszyscy ludzie wiedzą jak ważny jest porządek na stanowisku pracy, czy w domu. Cały otaczający nas świat lepiej działa jeśli jest poukładany. Wiadomo, że nigdy, jako pojedyncza osoba nie będziemy mieli wpływu na globalne działania, jednak tworząc w koło siebie strefę ładu i porządku, w jakimś stopniu wpływamy na ten proceder. Jeśli każdy człowiek zacznie od podstaw i uporządkuje swoje najbliższe otoczenie, to w ogólnym rozrachunku na pewno coś się zmieni.
Większość z nas bardzo dużo czasu poświęca na prace. Część z nas przybywa tam w roli pracownika, niektórzy pracodawcy, w przypadku firm jednoosobowych jest to dwa w jednym. Niemniej jednak każdemu, niezależnie od statusu zależy na tym żeby ten czas był jak najbardziej efektywny i przyjemny. Wdrożenie w pracy pewnych standardów powinno stać na pierwszym miejscu. Porządek w magazynie jest jednym z nich. Doskonałym narzędziem do stworzenia efektywnego magazynu mogą się okazać różnego rodzaju pojemniki plastikowe, które charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością obsługi. Szeroka gama kuwet magazynowych jakie proponuje producent pojemników plastikowych  firma Patrol i Curver sprawia, że jesteśmy w stanie, w swoim magazynie stworzyć nie ograniczoną liczbę pozycji, odpowiednio skatalogowanych i posiadających miejsce łatwe do odnalezienia. Takie rozwiązania na pewno przyczynią się do super organizacji w każdym biznesie. Bardzo dużym atutem jest cena pojemników magazynowych, nie współmiernie niska, w stosunku do korzyści, jakie możemy uzyskać dzięki ich zastosowani.
Plastikowe pojemniki magazynowe bardzo dobrze się sprawdzają, w różnego rodzaju hurtowniach hydraulicznych, hurtowniach elektrycznych czy sklepach motoryzacyjnych.
- Sklep motoryzacyjny stosuje kuwety warsztatowe do sortowania różnego rodzaju śrubek, czujników, czy mniejszych bądź większych części samochodowych.
- Hurtownia elektryczna posiada bardzo dużą gamę drobnych produktów, które wymagają dobrego oznaczenia i umiejscowienia, co świetnie załatwi pojemnik magazynowy firmy Patrol, który dzięki różnym rozmiarom i kolorom pozwoli na łatwe zidentyfikowanie towaru na pierwszy rzut oka.
- Składy budowlane używają na swoich półkach również pudełka plastikowe firmy Curver. Stosują takie rozwiązania do przechowywania drobnych elementów z branży budowlanek. Pojemniczki plastikowe świetnie się nadają na przechowywanie śrubek, układanie podkładek oraz sortowanie wierteł.
  
 • Keter pojemnik Jumbo Stacking Bin 80L
  Pojemniki KeterDuże pojemniki magazynowe Keter Jumbo Stacking Bin 80L do ustawiania jeden na drugim. Doskonale nadają się do magazynów i sklepów na ekspozycję towarów.więcej >>>
 • Pojemn iki plastikowe Profi firmy Curver
  Pojemniki Profi CurverPojemniki magazynowe plastikowe do przechowywania towarów firmy Curver. Jest to producent pojemników plastikowych najwyższej jakości. Sprzedawane przez niego produkty mają bardzo dobrą opinie na całym świecie.więcej >>>
 • Kuwety magazynowe plastikowe Ergo box Patrol
 • pojemniki-magazynowe-modułowe-patrol
 • Pojemniki magazynowe plastikowe Ecobox Patrol.
  Pojemniki EcoboxPojemniki magazynowe Ecobox dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. Kuwety plastikowe mogą  być używane pojedyńczo, ustawiane jeden na drugim oraz wieszane na specjalnych listwach. Dostawcą jest producent pojemników magazynowych Patrol.więcej >>>
nasz serwis